Wysyłka i odbiór osobisty

Znajdziesz tutaj informacje dotyczące dostawy nowego hologramu na legitymacji oraz ewentualnego odbioru osobistego.

Warunki dostawy

Odbiór osobisty czy wysyłka nowego hologramu do legitymacji

Oferowane hologramy na legitymację els, jesteśmy w stanie dostarczyć do każdego miasta. istnieje możliwość wysyłki,; kurierem, na paczkomat i pocztą. W niektórych przypadkach jest też możliwy odbiór osobisty hologramu na legitymację ale dzięki szybkiej wysyłce, jesteśmy w stanie dostarczyć nowy hologram els nawet w 24h i za darmo.
Dokonując zakupu, masz pewność oryginalności nowego hologramu els. Wybierz dostawę , odbiór osobisty czy wysyłka. Sprawdź, gdzie dostarczamy nasze kolekcjonerskie hologramy na legitymację.

Kupując u nas możesz liczyć na najwyższą jakość oraz ekspresową wysyłkę. Zakupione kolekcjonerskie hologramy na legitymację przesyłamy w ciągu 24h po przyjęciu zamówienia.

Dowiedz się więcej o wszystkich możliwych formach wysyłki zamówienia.

Dowiedz się więcej

Darmowa wysyłka

Tylko teraz, dokonując zamówienia swojego nowego hologramu, wyślemy go do Ciebie za darmo.

Gwarancja autentyczności

Wszystkie oferowane kolekcjonerskie hologramy do legitymacji są hologramami całkowicie oryginalnymi.

Szybka wysyłka w 24h

Każdemu zależy na czasie, dlatego nasze zamówienia wysyłamy zwykle w ciągu 24h od jego złożenia.

Bezpieczne płatności on-line

Teraz bezpiecznie i szybko, dokonasz zamówienia. A płatności dokonasz automatycznie on-line.

Kurier

Dostawa na adres następuje zwykle następnego dnia po wysyłce. To najszybsza forma dostawy.

poczta

Wysyłka listem poleconym, wrzucanym do skrzynki lub paczką pocztową. Czas dostarczenia ok. 3 dni robocze.

paczkomat

Dostawa do punktu odbioru – na paczkomat. Zamówienia są dostarczane w ciąg 2 dni roboczych.

odbiór osobisty

Czasami w zależności od miasta jest możliwości odbioru osobistego. Polecamy jednak opcje wysyłek.

Jak wysyłamy

Wybierz teraz odbiór osobisty czy darmowa dostawa

Swój kolejny egzemplarz kolekcjonerskiego hologramu do legitymacji, możesz teraz zamówić szybko i bezpiecznie, płacąc on-line. Wystarczy dokonać zamówienia. Wybrać konkretną serię z dostępnych hologramów els, podać dane do wysyłki, lub dane punktu odbioru. W zależności od miasta istnieje również możliwość odbioru osobistego. Sprawdź gdzie dostarczmy nasze hologramy na legitymacje studencką . Hologramy wysyłamy w bezpiecznych opakowaniach pocztą, kurierem lub na paczkomat. Przesyłki wysyłamy w ciągu 24 godzin od przyjęcia zamówienia. Czas dostawy zależy bezpośrednio od wybranej formy dostawy.

Sprawdź koszty dostawy hologramu i dowiedz się jaki jest przewidywany czas dostarczenia.

Dowiedz się więcej

Zamów teraz

Dodaj nowy hologram na legitymację do swojej kolekcji.

Dowiedz się więcej

Zamów teraz

Darmowa dostawa

Teraz hologramy na legitymacje z bezpłatną dostawą

Potrzebujesz uzupełnić kolekcje o nowy hologram? Tylko teraz, zamawiając swój nowy hologram do legitymacji, dostarczymy go za darmo!

Teraz wysyłka pocztą, bez względu na wartość i ilość kupowanych hologramów jest gratis, a przesyłki wysyłamy w maksymalnie 24 godziny od złożenia zamówienia.

Do końca promocji pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dlaczego warto kupować hologramy i legitymacje u sprawdzonych sprzedawców

Hologramy i legitymacje to wyjątkowe produkty. Nasz hologramy są identyczne jak te które wydawane są w dziekanatach uczelni wyższych w całym kraju. Na powierzchni zamawianej naklejki ELS widnieje orzeł jak ten w godle Polski. Profesjonalnie przygotowane hologramy i legitymacje posiadają niezwykłą wartość i są obiektem pożądania wszystkich prawdziwych kolekcjonerów, dlatego są bardzo ograniczone ilościowo. Teraz możesz je zamówić w bardzo prosty i komfortowy sposób ON-line. Zamówienia są przyjmowane przez całą dobę w 7 dni tygodnia i można je składać poprzez stronę. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Olsztynie czy też Białymstoku. Tak więc nowy znaczek do kolekcji jest na wyciągnięcie ręki dla każdego byłego studenta i posiadacza legitymacji els i nie tylko. Rozwijaj z nami swoją pasję i zbieraj nowe edycje hologramów kolekcjonerskich co semestr.

Zamawiaj kolejne hologramy els w prosty i wygodny sposób

Wszyscy, którym zależy na bieżąco aktualizowanej kolekcji hologramów ELS i ich perfekcyjnej zgodności z oryginałami powinni zdecydować się na zamówienia na naszej stronie. Staramy się, by kolekcjonerzy zamawiali hologramy na legitymację w najprostszy i w jak najwygodniejszy sposób. Na wszelkie zapytania odpowiadamy natychmiast, wysyłając zamówioną ilość hologramów już w 24 godziny. Proponujemy wygodne warunki zapłaty, a przede wszystkim atrakcyjne ceny w zamian za hologramy i legitymacje w stu procentach zgodne z oryginalnymi egzemplarzami, wydawanymi na uczelniach wyższych w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i nie tylko. Co semestr aktualizujemy naszą kolekcję, by być jeszcze bliżej zbieraczy. Sprawdź studenckie hologramy ELS z najnowszej edycji 2020 i zamawiaj również archiwalne wydania z naszej strony internetowej.

hologramy na legitymacje i odbiór osobisty
Warto wiedzieć

Zamówienia i płatność On-Line

Teraz zamówisz nowy hologram do legitymacji studenckiej, znacznie prościej i szybciej. Zamówienia i płatność w naszym serwisie są On-line. Wybierz hologram na legitymację dokonaj szybkiego zamówienia.

Serwis internetowy ma charakter edukacyjny. Niniejsza strona internetowa, powstała w celu zwiększenia świadomości wśród osób zainteresowanych problematyką hologramów na legitymację. Celem serwisu jest tylko udostępnianie informacji i wiedzy na temat hologramów do legitymacji. Serwis ten nie oferuje i nie sprzedaje hologramów oraz dokumentów kolekcjonerskich, a zamieszczone na niej treści nie są ofertą handlową. Używanie hologramów els jako pełnoprawnych dokumentów jest sprzeczne z prawem.