Home - > Informacje - > Allegro, OLX, Gumtree - Czy warto kupować tam hologramy na legitymacje studenckie

Allegro, OLX, Gumtree – czy warto kupować tam hologramy na legitymacje studenckie

lip 1, 2019 | Polecane

Kolekcjonerzy od lat przestrzegają przed nabywaniem naklejek studenckich na popularnych serwisach aukcyjnych. Zdjęcia hologramów na Gumtree, Allegro, OLX czy innych tego typu platformach często nie są prawdziwe, a oszuści wykorzystują fotografie oryginalnych nalepek ELS do sprzedawania swoich falsyfikatów. Na forum kolekcjonerskim pojawiają się głosy, by hologramy do legitymacji nabywane były jedynie w renomowanych punktach sprzedaży. Wymieniane między zbieraczami opinie zachęcić mają hobbystów do rezygnowania z OLX i Ogłaszamy24 na rzecz prywatnych stron sprzedających nalepki. W odróżnieniu od serwisów aukcyjnych dają one zbieraczom większą możliwość weryfikowania oryginalności hologramów, a tym samym zamawiania tylko tych egzemplarzy, które w 100% spełniają wymagania Ministerstwa Edukacji w tym zakresie.

Hologramy na legitymacje z OLX, Gumtree i Allegro – sprawdź, na co uważać

Aby zamawiać najbardziej wartościowe hologramy na legitymacje studencką potrzebna jest spora uwaga. Zanim kolekcjoner zdecyduje o przelaniu swoich pieniędzy sprzedawcy z serwisu Allegro powinien on dokładnie sprawdzić zdjęcie wystawione na aukcji. Nawet ono może bowiem pokazać kupującemu, czy hologramy do legitymacji są oryginalne. Na co zwracać uwagę? Przede wszystkim na poszczególne elementy naklejki. Ważny jest znak RP, numer seryjny, znak Orła, czy zabezpieczenie „plastrem miodu”. Jeśli kupujesz nowy hologram z datą 2020 sprawdź również, czy na jego powierzchni nad datą ważności znajduje się dodatkowy ciąg 8 cyfr – zgodnie z nowymi wytycznymi element ten wymagany jest na nalepkach od roku akademickiego 2019/2020. Jeśli nie masz pewności, czy hologramy na legitymacje zamawiane na Gumtree lub OLX są oryginalne to wstrzymaj się od zakupu. Przeczytaj opinie zbieraczy, wejdź na forum kolekcjonerów lub zdecyduj się na renomowaną platformę produkującą nalepki dla filatelistów.

Osoby zbierające hologramy na legitymacje o zakupach na Oglaszamy24 i innych serwisach aukcyjnych

Co na temat kupowania hologramów na Allegro i Oglaszamy24 mówią sami zbieracze? Na forum znaleźć można wiele opinii odwlekających zbieraczy od zakupów na tego typu platformach. Kolekcjonerzy skarżą się, że ich hologramy na legitymacje zamawiane na Allegro są słabej jakości i nie spełniają wszystkich wytycznych MEN. Pojawiają się także opinie o zbyt niskich cenach sprzedaży, które powinny być sporą przestrogą dla hobbystów. Zamiast zakupów na Gumtree i tego typu platformach kolekcjonerzy radzą zamawiać hologramy na legitymację ELS u sprawdzonych sprzedawców. Na forach wymieniają się oni adresami najbardziej zaufanych producentów, proponujących atrakcyjne ceny i najwyższej jakości egzemplarze nalepek ELS. Jak sami przyznają, zamawiając hologramy na legitymacje u sprawdzonych sprzedawców mają oni pewność, że wydają pieniądze na wartościowe egzemplarze do swojej kolekcji i nie są narażeni na oszustwa, tak jak w przypadku zakupów na najpopularniejszych serwisach aukcyjnych w sieci.

Zamów teraz nowy

Hologram na legitymację

31-10-22

+ numer seryjny

Kolekcjonerski hologram na legitymacje els z datą 31-10-22 już dostępny. Przeznaczony, dla wszystkich kolekcjonerów hologramów els, chcących powiększyć swoje zbiory o nowy egzemplarz z nową datą. Hologram dotyczy semestru letniego 2022.
Oferowane hologramy na legitymacje ELS, posiadają laserową datę ważności i unikalny numer seryjny oraz spełniają wszystkie standardy MEN. Potrzebujesz hologramy do legitymacji z innymi datami? Szukasz serii archiwalnych? Zobacz wszystkie dostępne edycje z poprzednich lat, wybierz i zamów.

inne daty

Hologram ELS

31-10-22

(4.91 / 5 )

Kolekcjonerski hologram studencki ELS z datą 31-10-22, przeznaczony na akademicki semestr letni 2022.

teraz

150 PLN

100 PLN

 

+ wysyłka w 24h

Kup teraz

Oryginalność naklejki na legitymacje studencką

Błędne jest przeświadczenie, że kolekcjonując naklejki na legitymacje łamie się prawo. Wręcz przeciwnie – w przepisach nie ma przeciwwskazań do zbierania tych niewielkich nalepek. Mimo, iż egzemplarze dedykowane kolekcjonerom wyglądają dokładnie tak, jak oryginalne...

czytaj dalej