Home - > Informacje - > Nowe hologramy do legitymacji z datą 2020 już dostępne

Nowe hologramy do legitymacji z datą 2020 już dostępne

sie 28, 2019 | Aktualności

Środowisko studenckie oraz osoby zbierające hologramy na legitymacje powinny zdawać sobie sprawę ze zmian, jakie szykuje Ministerstwo Edukacji. Okazuje się bowiem, że wraz z rozpoczęciem roku akademickiego 2019/2020 na nalepkach ELS pojawi się nowy element – numer seryjny składający się z 8 cyfr. To właśnie nowy hologram do legitymacji z datą 2020 ma rozdzielić datę ważności od numeru seryjnego nalepki – do tej pory termin przydatności odgrywał rolę numeru naklejki ELS. Ministerstwo Edukacji zarządziło, by od nowego roku akademickiego hologramy na legitymacje nad datą ważności posiadały laserowo wykonany numer seryjny, składający się z unikalnej kombinacji 8 cyfr. Po naklejeniu hologramu na powierzchnię dokumentu numer ten – podobnie jak data ważności – zyskuje kolor swojego podłoża. Kolekcjonerzy i studenci od zimowego semestru spotkają się z nowym wyglądem hologramów.

Hologramy na legitymacje studenckie – co zmienia się w 2020 roku?

Do tej pory hologramy na legitymacje wyglądały w określony przez Ministerstwo Edukacji sposób. Poza przezroczystą datą ważności były to znaki RP i Orła, a także zabezpieczenie niszczące naklejkę przy próbie jej odklejenia. W semestrze 2019 / 2020 hologramy na legitymacje studenckie zyskać mają dodatkowy numer seryjny, który od tej pory nie będzie tym samym, co data ważności. Nad terminem przydatności pojawi się 8-cyfrowy ciąg cyfr, świadczący o oryginalności nalepki. Dla każdej naklejki będzie on niepowtarzalny, przezroczysty i przyjmujący kolor podłoża. Na forum internetowym kolekcjonerów znaleźć można wiele informacji na ten temat – zbieracze zwracają szczególną uwagę początkującym hobbystom, którzy planują nabyć swoje hologramy na legitymacje po raz pierwszy. Od tej pory oryginalne nalepki ELS posiadać będą unikatowy numer seryjny na swojej powierzchni – to właśnie na niego warto zwrócić uwagę podczas składania zamówienia

Od 2020 roku kupuj hologramy na legitymacje z nowym elementem na ich powierzchni

Nowe hologramy na legitymacje z datą 2020 poza datą ważności posiadać będzie dodatkowy ciąg 8 cyfr. Po naklejeniu naklejki na legitymację studencką szyfr ten przybierać będzie kolor podłoża dzięki swojej przezroczystości. Osoby planujące kupić hologramy na legitymacje powinny zdawać sobie sprawę z tego, że nowy wygląd nalepek obowiązywać będzie na wszystkich uczelniach wyższych w kraju. Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych posługiwać się będą legitymacjami oznaczonymi naklejkami z dodatkowym numerem seryjnym na swojej powierzchni. Co to oznacza dla kolekcjonerów? Od semestru akademickiego 2019/2020 poszukiwać muszą oni naklejek u renomowanych sprzedawców, którzy zadbają o zamieszczenie nowego elementu na powierzchni sprzedawanych egzemplarzy. Oryginalne hologramy na legitymacje studenckie 2020 posiadać muszą znak Orła, znak RP, zabezpieczenie plastrem miodu, numer seryjny, datę ważności i dokładne wymiary naklejki 9 x 10 mm. Tylko tak wykonane egzemplarze są najbardziej wartościowe dla zbieraczy – trzeba o tym pamiętać.

Zamów teraz nowy

Hologram na legitymację

31-10-22

+ numer seryjny

Kolekcjonerski hologram na legitymacje els z datą 31-10-22 już dostępny. Przeznaczony, dla wszystkich kolekcjonerów hologramów els, chcących powiększyć swoje zbiory o nowy egzemplarz z nową datą. Hologram dotyczy semestru letniego 2022.
Oferowane hologramy na legitymacje ELS, posiadają laserową datę ważności i unikalny numer seryjny oraz spełniają wszystkie standardy MEN. Potrzebujesz hologramy do legitymacji z innymi datami? Szukasz serii archiwalnych? Zobacz wszystkie dostępne edycje z poprzednich lat, wybierz i zamów.

inne daty

Hologram ELS

31-10-22

(4.91 / 5 )

Kolekcjonerski hologram studencki ELS z datą 31-10-22, przeznaczony na akademicki semestr letni 2022.

teraz

150 PLN

100 PLN

 

+ wysyłka w 24h

Kup teraz

Oryginalność naklejki na legitymacje studencką

Błędne jest przeświadczenie, że kolekcjonując naklejki na legitymacje łamie się prawo. Wręcz przeciwnie – w przepisach nie ma przeciwwskazań do zbierania tych niewielkich nalepek. Mimo, iż egzemplarze dedykowane kolekcjonerom wyglądają dokładnie tak, jak oryginalne...

czytaj dalej