Home - > Informacje - > Forum internetowe jako źródło informacji o hologramach na legitymację ELS

Forum internetowe jako źródło informacji o hologramach na legitymacje ELS

cze 5, 2019 | Polecane

Kolekcjonerzy powinni zwrócić uwagę, czy hologramy na legitymacje nie są im sprzedawane w nadzwyczajnie niskich cenach. Sprzedawcy oferujący znacznie niższy koszt zakupu hologramów od pozostałych najczęściej obracają bezwartościowymi podróbkami, czyli naklejkami ELS bez elementów wymaganych przez Ministerstwo Edukacji. Na forum internetowym kolekcjonerów można przeczytać, że z punktu widzenia zapalonego zbieracza największą wartość ma hologram do legitymacji ze: znakiem orła, znakiem RP, laserowo wyciętą datą ważności, a także o wymiarach 9x10 mm. Co ważne w dziekanatach uczelni wyższych pojawia się również nowy hologram z datą 2020, o którym więcej piszą zbieracze na forum – to właśnie w tym miejscu dowiedzieć się można, jakie nowości w jego wyglądzie szykuje Minister Edukacji.

oryginalne hologramy na legitymacje studencką

Forum internetowe osób zbierających hologramy na legitymacje els

Przeglądanie każdej oferty sprzedaży naklejek ELS powinno odbywać się przy szczególnej ostrożności – zwłaszcza, gdy chodzi o Allegro, czy inne serwisy aukcyjne. Kupujący powinien sprawdzić, czy hologramy na legitymacje na zdjęciach spełniają rozporządzenia MEN, a także jakie opinie mają na ich temat kupujący. Doświadczeni kolekcjonerzy dokładnie wiedzą, czym charakteryzują się oryginalne hologramy na legitymacje studencką przez co rozpoznanie podróbek nie stanowi dla nich żadnego kłopotu. Swoim doświadczeniem dzielą się z innymi pasjonatami na forum, dzięki czemu nowi hobbyści mogą kupować jedynie najbardziej wartościowe okazy. Jako osoby od lat zajmujące się zbieraniem wiemy, że hologramy na legitymację els mogą zostać łatwo podrobione. Wystarczy jeden element – brak numeru seryjnego, czy zabezpieczenia „plastrem miodu” – by pieniądze wydane na naklejkę ELS były gotówką wyrzuconą w błoto. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o hologramach to koniecznie odwiedzaj forum zbieraczy regularnie, czytając opinie kupujących, ciekawostki i nowości ze świata kolekcjonerów.

Forum internetowe jako źródło wiedzy o Hologramie i legitymacji ELS

W związku z tym, że już niedługo w sprzedaży pojawią się hologramy na legitymacje z datą 31-03-20 hobbyści poszukują na forum informacji o ich wyglądzie. Okazuje się bowiem, że w przeciwieństwie do archiwalnych wydań, nowa edycja posiadać ma dodatkowy numer seryjny odróżniający oryginalne nalepki od złej jakości replik. To właśnie tego typu tematy poruszane są na forach dla kolekcjonerów. Osoby zbierające hologramy na legitymacje na bieżąco dzielą się ze sobą informacjami ze świata nalepek ELS, będąc cennym źródłem wiedzy dla pasjonatów rozpoczynających swoją przygodę ze zbieraniem. Internetowe forum to przede wszystkim opinie o sprzedawcach i ich produktach, rekomendacje miejsc sprzedaży oraz informacje o odróżnieniu oryginalnych egzemplarzy hologramów od ich bezwartościowych zamienników. Zawsze, gdy planujesz zamówić hologramy na legitymacje els w pierwszej kolejności wejdź na fora hobbystów i sprawdź, jak nie zostać ofiarą oszustwa i nie wyrzucić swoim pieniędzy w błoto.

Zamów teraz nowy

Hologram na legitymację

31-10-22

+ numer seryjny

Kolekcjonerski hologram na legitymacje els z datą 31-10-22 już dostępny. Przeznaczony, dla wszystkich kolekcjonerów hologramów els, chcących powiększyć swoje zbiory o nowy egzemplarz z nową datą. Hologram dotyczy semestru letniego 2022.
Oferowane hologramy na legitymacje ELS, posiadają laserową datę ważności i unikalny numer seryjny oraz spełniają wszystkie standardy MEN. Potrzebujesz hologramy do legitymacji z innymi datami? Szukasz serii archiwalnych? Zobacz wszystkie dostępne edycje z poprzednich lat, wybierz i zamów.

inne daty

Hologram ELS

31-10-22

(4.91 / 5 )

Kolekcjonerski hologram studencki ELS z datą 31-10-22, przeznaczony na akademicki semestr letni 2022.

teraz

150 PLN

100 PLN

 

+ wysyłka w 24h

Kup teraz

Oryginalność naklejki na legitymacje studencką

Błędne jest przeświadczenie, że kolekcjonując naklejki na legitymacje łamie się prawo. Wręcz przeciwnie – w przepisach nie ma przeciwwskazań do zbierania tych niewielkich nalepek. Mimo, iż egzemplarze dedykowane kolekcjonerom wyglądają dokładnie tak, jak oryginalne...

czytaj dalej